Večera s Dr. Nonou v Krakove

V sobotu 23. novembra 2013 sa v krakovskom Grandhoteli uskutočnilo jedinečné osobné školenie Dr. Nony Kuchiny a prezidenta spoločnosti Michaela Shneersona. Prezentácia v podaní zakladateľov spoločnosti Dr. Nona patrila štyridsiatke vybraných slovenských, českých a poľských statusových riaditeľov.

↑ Jedným z noviniek exkluzívneho semináru Dr. Nona v Krakove bolo predstavenie nových praktických balení kozmetických produktov. Tie niekedy v najbližších mesiacoch nahradia aktuálne obaly s tlakovou pumpičkou. Celé školenie bolo vedené Dr. Nonou Kuchinou a Moshe Shneersonom. Preklad do slovenčiny zabezpečila Group Directorka Júlia Šoltésová.

↑ Vyvrcholením večera bolo nepochybne dlhoočakávané vyhlásenie víťazov špeciálnej novembrovej motivačnej akcie, v ktorej výhrou boli 2 tablety. Získali ich Group Directorky Gabriela Dereníková a Anna Kravčáková, obe z Bardejova, za dosiahnutie dvoch najvyšších skupinových GVU obratov. Hodnotné ceny si dámy prevzali priamo z rúk prezidenta spoločnosti Dr. Nona Michaela Shneersona.

Dôvod na radosť mala aj Lucie Balážová a Michael Moder z Ostravy, ktorým certifikát Leader Directora odovzdal tiež priamo prezident Shneerson.

↑ Zástupcovia Rady lídrov a Rady riaditeľov Dr. Nona Slovensko podarovali vzácnym hosťom z Izraela na znak vďaky malý darček na pamiatku – išlo o vtipný remake oficiálneho portrétu Rady riaditeľov Dr. Nona Slovensko. Prezrieť zblízka si ho môžete o obrázok vyššie. Fotopredlohu dodal Pavol Cangár, o grafiku sa postarala Katharina Kosturska.

Pre niektorých sa večer po školení ešte stále nekončil. Iba hŕstka najvýkonnejších lídrov sa mala možnosť usadiť za okrúhly stôl priamo s Dr. Nonou a Moshe Shneersonom, Menu, rovnako ako aj večera v intímnom kruhu, boli podľa slov zúčastnených „úchvatné“. Predtým si však ešte ukradli zopár chvíľ pre spoločné fotografie so zakladateľmi spoločnosti Dr. Nona.

Za fotografie ďakujeme Group Directorovi Jozefovi Čopovi, Leader Directorovi Miroslavovi Gajanovi a Gold Directorovi Jozefovi Filovi. Ďalšie vaše skúsenosti a podnety na články nám zasielajte na admin@zdravyanezavisly.sk.

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *