VIDEO: Prednáška Jozefa Filu – Ako sa dožiť 120 rokov

Prinášame vám videozáznam z prezentácie slovenského lídra spoločnosti  Dr. Nona, Gold Directora a Senatora Jozefa Filu. Vďaka tomu si odteraz budete môcť jeho prednášku pod názvom Ako sa dožiť 120 rokov! vypočuť kedykoľvek budete chcieť.

Prednáška Ako sa dožiť 120 rokov! je ľahkopochopiteľným komplexným súhrnom obrovského množstva poznatkov zo sveta modernej dietológie, ktoré si Jozef Fila naštudoval počas niekoľkých rokov. Zrozumiteľnou formou v nej predstavuje verejnosti princípy a základy odkyslenia ľudského organizmu, detoxikácie a alkalického stravovania. Odkrýva aj širšie súvislosti fungovania našej konzumnej spoločnosti a ponúka jednoduché a účinné techniky pre zlepšenie vášho zdravotného stavu.

Jozef Fila nenáročným spôsobom vysvetľuje pôsobenie produktovej škály Dr. Nona a Archeabaktérie. Predstavuje tiež základný detoxikačný recept Slniečko zdravia a v skratke aj účinky niektorých z populárnych produktov.

Jozef Fila – Ako sa dožiť 120 rokov from zdravyanezavisly.sk on Vimeo.

Jozef Fila pôsobil v minulosti ako herec. Od roku 2007 sa začal naplno venovať práci v spoločnosti Dr. Nona, ktorá ho, podľa jeho vlastných slov, napĺňa práve vďaka možnosti pomáhať ľuďom skvalitňovať ich životy. Na pozíciu Gold Directora sa vypracoval už za prvé štyri roky pôsobenia, kedy sa stal tiež aj členom prezidentského Senátu Dr. Nona.

Okrem svojej práce miluje prírodu a šport. Rád číta, najmä literatúru faktu, rozvoja osobnosti a knihy zamerané na modernú dietológiu. Vo voľnom čase obľubuje predovšetkým beh a cyklistiku.

Spomenuté dokumenty a knihy:

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *