Rodinné prednášky pre zdravie našich najmenších

Mnoho ľudí sa nás pýta, či strava s prevahou zeleniny a ovocia a bez mäsa nemôže mať dosah na zdravotný stav dieťatka a jeho mamičky. Odpoveď znie – Áno, môže a veľký! Spolu s produkciou Dr. Nona dokonca pre niekoho až neuveriteľný. Ak chcete vedieť viac, navštívte niektorú z prednášok, kde sa s našimi skúsenosťami veľmi radi podelíme.

Prednáška pod názvom Zdravé tehotenstvo a bábätko v sebe spája všeobecné poznatky z oblasti zásaditého stravovania, princípy pôsobenia Archeabaktérie obsiahnutej v produkcii Dr. Nona, praktické skúsenosti Jozefa Filu a jeho pozorovania z priebehu tehotenstva a pôrodu partnerky Kathushky.

V druhej časti prezentácie predstavila Kathushka sama svoj osobný pohľad na materstvo, bonding a produkciu Dr. Nona. Okrem iného neobišla ani témy ako kontakt koža na kožu, dojčenie, nosenie detí či bezplienková komunikačná metóda.

Fotoreportáže z akcií

Foto: zdravyanezavisly.sk

Comments

 1. Mariana says:

  Dobrý deň, nebude táto prednáška ešte niekedy v blízkej dobe opäť v Bratislave? Je to veľmi zaujímavá téma a je mi ľúto, že som ju zmeškala. Prípadne dá sa poradiť aj priamo na inej prednáške (ak teda bude)? Ďakujem 🙂

  1. admin says:

   Dobrý deň p. Mariana, v blízkej dobe ju momentálne na Západnom Slovensku nemáme naplánovanú. Odporúčame však raz za čas navštíviť našu stránku, kde vopred o všetkých plánovaných prednáškach a stretnutiach vopred informujeme.
   Prajeme krásny deň, tím Z&N

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *