Katalógy a brožúry

Oficiálne brožúry spoločnosti Dr. Nona  nájdete na našich stránkach v online verzii. Kliknite na ne a pohodlne si v nich zalistujte alebo zdieľajte ich obsah na sociálnych sieťach.

13567377_1212371852130884_1853196014876937806_n

Katalóg produktov:

Katalóg produktov izraelskej spoločnosti Dr. Nona International Ltd. obsahuje rozpis kompletnej produkcie Dr. Nona – regeneračnú kozmetiku, tobolkové preparáty, aromaterapeutickú sadu a potravinové doplnky. To všetko so základnými informáciami o zložení, užívaní a indikáciách.

Nonaterapia:

Obrázková publikácia z pera Dr. Nony Kuchiny obsahujúca množstvo rád týkajúcich sa toho, ako a na čo používať jednotlivé produkty či aké sú ich odporúčané kombinácie a postupy pri konkrétnych ochoreniach.

V tomto vydaní nájdete: ako zabrániť starnutiu, čo s hypertóniou, nespavosť – čo s ňou, ako vzniká myóm, všetko pre zdravé prsia, ako poraziť klimaktérium, diabetes mellitus, osteochondróza, zdravé vlasy, zbavte sa depresií, program na znižovanie hmotnosti, anticelulitídny program, hyperaktívne deti, program pre športovcov a informácie o produktoch Goldseen, Reumoseen, Nočný krém, Okseen, Slimseen, Solaris, …

Nonaterapia 2:

Obrázková publikácia z pera Dr. Nony Kuchiny obsahujúca množstvo rád týkajúcich sa toho, ako a na čo používať jednotlivé produkty či aké sú ich odporúčané kombinácie a postupy pri konkrétnych ochoreniach.

V tomto vydaní nájdete: informácie o vegetatívno-cievnej dystónii, hypotónii, ako prekonať jarnú únavu a stres, čo robiť po infarkte, ako na migrénu, bronchitídu, zápach z úst, paradentitídu, zápchy a osteochondrózu, ako prestať fajčiť, ako si užívať zdravý sex, ako riešiť problémy neplodnosti a potratov a informácie o produktoch Gonseen a Ravseen.

Knižnica Kliniky Lenom 3 – Prevencia onkologických ochorení:

Knižnica Kliniky Lenom – Prevencia onkologických ochorení pomocou komplementárnych produktov Dr. Nona. Doktorka Nona Kuchina v populárnej a ľahko zrozumiteľnej forme podáva svoje skúsenosti z praktického použitia prípravkov Dr. Nona, ako prípravkov komplementárnej, teda prírodnej medicíny.

Product Catalog EN:

Product catalog of Israel company Dr. Nona International Ltd. contains a complete production Dr. Nona – regenerative cosmetics, capsule preparations, aromatherapy kit and food supplements.

Magaseen 02-2014

MAGASEEN – jedinečný dizajnový magazín pre milovníkov zdravého životného štýlu a prírodných produktov Dr. Nona. Druhé číslo.