O nás

Tím Z&N predstavuje partnerská dvojica v podaní Jozefa Filu a jeho polovičky Kathushky. Spoločne sa venujú osvete v oblasti zdravia a prevencie, zmeny životosprávy a propagácii zdravej stravy. Sú rodičmi krásneho synčeka Doduška.

o nás

Hlavou celého Z&N je Jozef Fila, úspešný motivačný rečník, Coach zdravia a poradca v oblasti výživy. Produkciu Dr. Nona objavil ešte v roku 2007, kedy sa ju pre jej jedinečnosť a bezkonkurenčnosť rozhodol priniesť aj na Slovensko.  Vďaka vytrvalosti a zanietenosti, akými sa do práce vrhá, sa v nej dokázal za 5 rokov pôsobenia vypracovať na pozíciu Gold Directora. Od roku 2011 je členom Prezidentského Senátu spoločnosti Dr. Nona v Izraeli, kde zastupuje záujmy slovenských a českých distribútorov. Aktívne prednáša po celom Slovensku, Maďarsku a Čechách a šíri myšlienku zdravia a potreby prevencie. Okrem toho má vo svojom repertoári aj prednášky na témy rozvoja osobnosti, Cashflow kvadrantu a príležitosti referenčného marketingu. Vo voľnom čase sa venuje prácam okolo domu, športu a čítaniu.

Jozefovou spoločníčkou a partnerkou v práci aj živote je Kathushka, ktorá má na starosti spravovanie webu a sociálnych sietí Z&N, písanie článkov, fotenie akcií, prípravu prezentácií a dokumentov k produktom. Spolu s Jozefom vytvorili komplexnú prednášku pre budúce mamičky na tému Zdravé tehotenstvo a bábätko. Sú autormi obľúbeného kulinárskeho workshopu – najlepších raw a vegánskych jedál v praxi. Kathushka je šéfredaktorkou lifestylového magazínu Magaseen, fotografkou a foodblogerkou. Momentálne si naplno užíva radosti a povinnosti súvisiace s materskou dovolenkou a vo voľnom čase sa venuje záhradke a skúšaniu nových receptov.