Dr. Nona International Ltd.

Spoločnosť Dr. Nona International Ltd. bola založená v Izraeli v roku 1994 na klinike Lenom Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Moshe Shneersonom. Kým Dr. Nona je považovaná za dušu firmy, prezident Moshe Shneerson za je mozog.

Vytvorenie produkcie Dr. Nona s revolučným Halo-komplexom je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie. Spoločnosť Dr. Nona uskutočnila šesť medzinárodných vedecko-praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov Dr. Nona v širšej lekárskej praxi”.  (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005).

Produkty Dr. Nona dostali súhlas štrnástich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie.

Oficiálne zastúpenie firmy sa dosiaľ otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta a produkty Dr. Nona používa viac ako 20 miliónov ľudí.

Produkcia Dr. Nona – predstavenie a základné informácie

Spoločnosť Dr. Nona International Ltd. ako jediná vo svete vyrába a systémom referenčného viacúrovňového marketingu distribuuje potravinové doplnky a regeneračnú kozmetiku obohatené o Archeabaktériu. Archeabaktéria má vysoko stimulačné a regeneračné účinky na náš vlastný imunitný systém. Z dlhodobého hľadiska dokáže reštrukturalizovať poškodenú DNA.

Produkty spoločnosti Dr. Nona majú unikátne zloženie a spĺňajú certifikáty najvyššej kvality. V roku 2012 im bol pridelený certifikát GMP (Good Manufactiuring Practices), ktorý výrobkom garantuje maximálnu čistotu a kvalitu. Všetky výrobky boli preskúmané a schválené Ministerstvom zdravotníctva v Izraeli a preclené Euroázijským hospodárskym spoločenstvom EurAsEC.

Chod spoločnosti a jej rozvoj riadia po celú dobu dve neoddeliteľné osobnosti. Vedecký výskum a zameranie výrobkov je určovaný Dr. Nonou Kuchinou, ktorá umožnila využívať blahodárne pôsobenie zložiek Mŕtveho Mora v bežných kozmetických produktoch a doplnkoch stravy. Vďaka talentu a organizačným schopnostiam jej manžela, prezidenta spoločnosti Dr. Nona, Moshe Shneersona bol postavený celý systém ponuky a distribúcie produkcie. Moshe Shneerson bol v roku 2004 zvolený do funkcie predsedu Rady riaditeľov kontinentálnych sekcií celosvetového židovského kongresu rusky hovoriacich spoločenstiev.

K dnešnému dňu sa vyrába viac než 40 druhov kozmetiky a výživových doplnkov. Sortiment výrobkov stále rastie a čaká sa na schválenie nových preparátov. Spoločnosť Dr. Nona International Ltd. úspešne napĺňa svoju základnú filozofiu:

Využiť regeneračné pôsobenie prírody v prospech človeka
a pomôcť organizmu obnoviť svoju vlastnú obranyschopnosť.